Vielä muutama päivä aikaa jälki-ilmoittautumiseen. Tässä tähän mennessä ilmoittautuneet. Tarkista omat tietosi. Mikäli tiedoissa on virheitä (väärä lähtö, sarja, soutukaveri tms.) niin ota yhteyttä soutuvastaavaan ari.ilola(at)suomi24.fi, niin korjataan tiedot oikein.

Yksinsoutu aamun lähtö klo 9:00
1AHaikonen JukkaM
2AHakala JaniM
3AHämäläinen Sami-JukkaM
4AJaatinen LassiM
5AKirves SakuM
6AKarjaluoto HeikkiM
7AKohonen TimoM
8ALehtonen JuhaM
9ALeppämäki MarkoM
10ALiukkonen MikaM
11AMietttinen MarkusM
12AMäkelä PekkaM
13ANieminen HenriM
14ANyyssönen JuhaM
15APikkarainen ToniM
16APohjola Olli-PekkaM
17ASippu OssiM
18ASoini JussiM
19AVänttinen SimoM
20AKauppinen SamiM
21ASjöberg GisleM
22AIitti JukkaM50
23AJoutsenniemi JuhaniM50
24ALehtinen IsmoM50
25Amäntynen anttiM50
26ANieminen KariM50
27Aojala ari-pekkaM50
28ARantala EsaM50
29ARuuska VesaM50
30AValli JarmoM50
31AVesteri TatuM50
32AYlänne JariM50
33AYlönen MikkoM50
34Akokko juhaM50
35AKuusi KlausM50
36ANurminen JouniM50
37AHyrkäs KariM60
38AHyttinen JoukoM60
39AKivi IlkkaM60
40AKöninki KariM60
41AMuilu MattiM60
42ALehtonen ErkkiM60
43APärssinen JaakkoM60
44ARantanen PauliM60
45ATyrkäs JoukoM60
46AViinikka MarkkuM60
47AHeikkilä TapioM70
48AKolehmainen VeijoM70
49ALahtinen ReijoM70
50ALiukko IlmoM70
51ALiukkonen RaimoM70
52ALöfström MartinM70
53APerkamo OsmoM70
54ARytkönen AnttiM70
55ASameri JuhaM70
56ASuihkonen MattiM70
57ASvenskberg LarsM70
58ATanttu UntoM70
59AVirtanen Matti JuhaniM70
60AVähä KaukoM70
61AHerranen JohannaN
62AKorpijärvi KirsiN
63ALaaksonen MarikaN
64ALindroos KatriN
65ALyyra HannaN
66APelkonen TyttiN50
67APeltomaa PirjoN50
Parisoudun aamun lähtö klo 9:00
1AAaro AaltonenJorma Aho
2AJanne OllikainenPasi Pänkäläinen
3AJussi NaskaliToni Pyykkö
4APetri KallialaJukka Karvinen
Vuorosoudun aamun lähtö klo 9:12
1AHaiko TeroMikko PaalumäkiM
2AHevonoja JaniVesa VainioM
3AHiltunen AriAntti NikkolaM
4AHuttunen MattiTomi HuttunenM
5AKauppinen SamiAntti TiihonenM
6AKoskinen OttoTeemu SihvonenM
7ALindberg LauriHeikki AavajärviM
8ALindfors MattiasTuomas PohjonenM
9ALintumäki AkiKari ElovaaraM
10ALoikas Juha-PekkaJoni HakonenM
11AMyllymäki KristianJouni MontoM
12APiesanen AnttiPetri HammarM
13Apirinen jussiMatias KankkunenM
14APitkänen OskariVerneri HannulaM
15ASAVELA JARMONurminen JuusoM
16ATukiainen TeemuPetteri KauppinenM
17AVeijalainen ReimaMarkus HartikainenM
18AVälimäki MarkusJuha PrittinenM
19AHägg ToniAri-Pekka RouvaliM50
20AIlola AriJouko PeipinenM50
21AKarjalainen OssiSalonen JarmoM50
22AKeränen Juha-PekkaEsa KilpeläinenM50
23AKinnunen KariPekka JärvenpääM50
24AKujansuu OlliJarmo HuttunenM50
25ARopponen PekkaErkki TuovilaM50
26AHelminen JaakkoErkki HelminenM60
27AKumpula AlpoTero AntilaM60
28ALindström MikaelUusitalo, ReinoM60
29AMäkipelto EeroVäisänen AimoM60
30APakkanen PekkaLasse MikkelssonM60
31Asarvela hannuEero SavonenM60
32ATolvanen AriMarkku HirvonenM60
33AHämäläinen RaimoAulis NikkanenM70
34AViitanen RistoSiltala OnniM70
35AHonkanen AnneLeena NoromaaN
36AKilpeläinen JohannaElina KilpeläinenN
37AMyllymäki TuijaTiiu TuomiN
38ARauttola MarjaTiia-Maria RauttolaN
39ASeppä MillaHuotari KatjaN
40ASalonen Marja-LiisaPirkko PennalaN50
41Asalonen terttuHANNA KOSSILAN50
42AEspo MattiHelena EspoS
43AHohde ElinaMartti PajuS
44AHuunan-Seppälä LiisaMatti Huunan-SeppäläS
45AMahlamäki MariTervala MikaS
46ARuotsalainen TuulaPetri VavuliS
47ASeppä MarjaanaKyckling AkiS
48ASojakka MarkkuHiljanen KirsiS
49ATonteri RailiSalonen EsaS
Yksinsoudun iltapäivän lähtö klo 13:30
1PAmper Nils-RobertM
2PBogopolskiy GennadyM
3PHakkarainen TuomasM
4PJärvenpää AnttiM
5PKaavi AnteroM
6PKohonen AnttiM
7PKopra JiriM
8PMarkkanen JaniM
9PMatinen ArtoM
10PMiettinen JouniM
11PMurto RamiM
12PPakkasmaa JuhanaM
13PRomppainen PasiM
14PSuominen PetteriM
15PHeikkilä RamiM
16PLeinonen SamiM50
17PMustonen AkiM50
18Ppylvänen esaM50
19PTolmunen AriM60
20PAalto EeroM70
21PHilander MirvaN
22PSipinen KaisaN
23PHakala HeliN
24PEspo ElinaN
25PKaipia RiikkaN50
26PLax TerhiN50
27PRasku AnneN50
28PVanhatalo JaanaN50
Parisoudun iltapäivän lähtö klo 13:30
1PElisa AunolaSeppo Rellman
Vuorosoudun iltapäivän lähtö klo 13:30
1PAunesluoma AnteroMax PekkalaM
2PHyppänen OlliTommi KoivistoM
3PHyppänen PetteriVili MattilaM
4PJokiranta TimoJouni NurminenM
5PKytölä HannuJuha NurmelaM
6PLauttia PetriLeipijärvi JoonaM
7POjala OsmoHeikki KarjalainenM
8PTavast TimoEsko TavastM
9PVihonen TomSeppälä TuomasM
10PYlitalo AkiJaakko LiukkalaM
11PHonkala  JuhaPasi LuukkoM50
12PKorpinen ArtoAri PukkiM50
13PKröger HannuIlkka MatikkaM50
14PPihlajamäki JariKari LoukkaanhuhtaM50
15PSipi MarkkuSupponen, MattiM60
16PKiiski OsmoVikman KaleviM70
17PHarjula TerhiMaarit KarvonenN
18PHuovinen TerhiTanja KorhonenN
19PHölsö JaanaMerja HelkeläN
20PKivelä RiikkaVirpi PalmenN
21PKähkönen ErikaSailamarja KähkönenN
22PLepikkö MinnaPiia LepikköN
23PSorvakko SuviHeidi KorventaustaN
24PBorgenström ElinaTomi RissanenS
25PHokkanen AriMinna HokkanenS
26PLehtimäki LeoEtti KantolaS