2021 Kalevan Kierroksen luistelun eräjako

 

Kalevan Kierroksen luisteluun ilmoittautui niin vähän osanottajia, että viiden erän luistelusta siirryttiin neljän erän luisteluun. Näinollen lauantaina 18.12 erien alkamisajat ovat seuraavat:

Erä 1. klo 9.00      erä 2. klo 11.30    erä 3. klo 13.30    erä 4. klo 15.30  

Luistelijoiden erät ja numerot löytyvät järjestäjien tulospalvelun sivuilta:

Mikäli uusi eräjako tuottaa ongelmia kiertäjälle, niin ota yhteyttä luisteluvastaavaan osmo.perkamo(at)ymail.com

Yhteiskyytejä tai puuttuvia kierroslaskijoita voi sopia vaikkapa kiertäjien facebook-sivulla tai kiertäjien whatsapp-ryhmässä

Eräjako on seuraava:

Erä 1 9:00

Sukunimi Etunimi kierroslaskija
1 Aunesluoma Antero KL
2 Bhem Kimmo
3 Borgenström Elina KL
4 Elo Jari KL
5 Elo Juuso KL
6 Elovaara Kari KL
7 Harjula Terhi KL
8 Hartikainen Markus
9 Helminen Jaakko
10 Helminen Erkki
11 Hilander Mirva KL
12 Hillebrand Jarmo KL
13 Huttunen Jarmo
14 Hyrkäs Kari KL
15 Hämäläinen Raimo KL
16 Joutsenniemi Juhani KL
17 Karjalainen Ossi
18 Kauppinen Lotta KL
19 Kilpeläinen Tuija
20 Kivi Ilkka KL
21 Kohonen Antti
22 Kujansuu Olli
23 Lepikkö Minna
24 Lintumäki Aki KL
25 Liukkonen Mika KL
26 Mamia Kari
27 Markelin Lauri
28 Matinen Arto KL
29 Monto Jouni
30 pekkala max KL
31 Pennala Pirkko KL
32 Perkamo Osmo
33 Pihlajamäki Jari
34 Pylvänen Katri
35 Rautanen Pauli
36 Ropponen Pekka KL
37 Rötkö Timo
38 Saarinen Hannu KL
39 SAVELA JARMO
40 Savolainen Paula
41 Sirola Risto KL
42 Stenvall Raimo KL
43 Suihkonen Matti KL
44 Suominen Petteri KL
45 Supponen Sanna KL
46 Supponen Matti KL
47 Tukiainen Teemu
48 Tuomi Tiiu
49 Vento Veli-Matti
50 Vesteri Tatu KL
51 Vesterinen Esa
52 Vesterinen Kirsi
53 Vihonen Tom
54 Virolainen Juhani

Erä 2 klo 11:30

1 Aavajärvi Heikki Sakari KL
2 Anttila Hannu
3 Hannula Petteri KL
4 Heikkilä Rami
5 Heikkinen Jussi KL
6 Hiltunen Ari
7 Huuhka Jouko
8 Iitti Jukka
9 Järvenpää Antti
10 Kaipia Riikka
11 Kauppinen Sani
12 Keränen Juha-Pekka KL
13 Kinnunen Kari
14 Kohonen Timo
15 Korpijärvi Kirsi
16 Kotiranta Antero
17 Kumpula Alpo KL
18 Lehtinen Ismo
19 Leinonen Sami
20 Muilu Matti
21 Mustonen Aki
22 Nurminen Juuso
23 ojala ari-pekka KL
24 Pikkarainen Toni KL
25 Rasku Anne
26 Rytkönen Antti KL
27 Saarimaa Kaisa
28 Sarilampi Pasi KL
29 Seppälä Tuomas
30 Sorvakko Suvi
31 Toomingas Tarmo
32 Tyrkäs Jouko KL
33 Valli Jarmo
34 Ylitalo Aki KL

Erä 3 klo 13:30

1 Haiko Tero
2 Hirvonen Markku
3 Honkala Juha KL
4 Huttunen Tomi
5 Huttunen Matti
6 Ilola Ari
7 Kohonen Jani
8 Korhonen Pekka KL
9 Korkeakoski Olli
10 Kröger Hannu
11 Kuusi Klaus KL
12 Lehtonen Juha
13 Lindberg Lauri KL
14 Liukkala Jaakko
15 Maanpää Sauli
16 Menna Juha KL
17 Mursu Vesa KL
18 Nurminen Jouni
19 Pakkasmaa Juhana
20 Peipinen Jouko
21 pylvänen esa
22 Pärssinen Jaakko
23 Rauttola Tiia-Maria
24 Rissanen TOMI
25 Sameri Juha KL
26 sarvela hannu KL
27 Sippu Ossi
28 Tolvanen Ari
29 Väisänen Aimo
30 Ylänne Jari
31 Ylönen Mikko

Erä 4 klo 15:30

Sukunimi Etunimi kierroslaskija
1 Aalto Saija KL
2 Hannelin Felix
3 Hohde Elina KL
4 Honkanen Anne
5 Järvenpää Pekka
6 Kupari Hannu
7 Kylliäinen Seppo
8 Lappalainen Hannu KL
9 Lax Terhi
10 Lepikkö Piia
11 Liukko Ilmo
12 Ljungqvist-Sarparanta Nina KL
13 luukko pasi KL
14 Långström Veikko
15 Löfström Martin
16 Maanpää Maritta
17 Myllymäki Tuija
18 Nikkola Antti KL
19 Paju Martti KL
20 Pesonen Juha-Matti KL
21 Rantala Esa KL
22 Salonen Jarmo
23 Seppänen Kati KL
24 Tuliniemi Harri
25 Tunturi Markku
26 Vainio Marjut
27 Viinikka Markku KL
28 Viljasuo Minna KL